Motorlu Taşıtlar Verginizi (MTV) Taksitle Ödeyin

Motorlu taşıtlar vergisinin zamanı geldi. Sizler için mtv’yi taksitle ödeyebilen bankaları değerledik . Şuan için sadece Garanti bankası 3 taksite bölüyor. Diğer bankalar 2 taksite bölüyor. Bankalar ve taksit detayları aşağıda.

Grupanda mutlu günler diler.

Garanti Bankası Kampanya Şartları

BonusFlaş, Garanti İnternet, Garanti Cep, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’ler ve garanti.com.tr’den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr ‘de ödeme seçeneklerinden, Mobil Ödeme altında GarantiPay seçilip kart bilgileri girmeden yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.

3-31 ocak tarihleri arası geçeeliolacaktır.

31 Ocak 2019 tarihine kadar TEB Bonus kredi kartlarınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması veya gib.gov.tr’den yapacağınız MTV ödemelerinize 2 taksit fırsatı!

Ödeme yapmadan önce MTV yazıp 4616’ya göndererek veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan kampanyaya katılabilirsiniz.

TEB Kampanya Detayları:

Kampanya 01.01.2019 – 31.01.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında alt limit olmaksızın 2 taksit yapılacaktır.

Kampanya dahilinde taksitlendirilecek MTV ödemesi, asıl kart müşterisi başına en fazla 100.000 ₺’ dır.

50.000₺ üzerindeki tutarlar taksitlendirilmeyecektir.

Taksit yapılabilmesi için bireysel müşteriler, ödeme yapmadan önce CEPTETEB Mobil Uygulaması MTV kampanya sayfasından katılım başvurusunu iletmeli ya da bankada kayıtlı cep telefonundan MTV yazıp 4616’ya SMS göndermelidir.

Katılım talebi iletildikten veya SMS gönderildikten sonra yapılan işlemlere taksit uygulanacaktır.

Gönderilen SMS’ler KDV ve ÖİV dahil Vodafone ve Turk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 0,85 TL’dir.

Sade kartlar hariç tüm bireysel ve ticari kredi kartları kampanya kapsamındadır.

Kampanyanın kurumsal detayları için lütfen tıklayın.

Banka kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Motorlu Taşıt Vergisini Nasıl Öderim?

MTV ödeme işlemini TEB kredi kartınız ile;

CEPTETEB Mobil Uygulaması

CEPTETEB İnternet Şubesi

Gib.gov.tr adresinden ödeyebilirsiniz.

Yapıkredi Kampanya Koşulları

01-31 Ocak 2019 Motorlu taşıtlar vergisi ücretsiz 2 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir. gib.gov.tr’den QR kod ile yaptığınız 100TL ve üzeri ödemeniz ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir. Kampanya’da aynı müşteri QR kod ile birden fazla ödeme yapabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları ile gib.gov.tr’den yapılacak işlemler dahildir. QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil uygulaması indirilmelidir. gib.gov.tr’den alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri alanındaki mobil ödeme menüsü altından Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır. QR Kod’u okutmak için Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde “QR Kod ile Ödeme”yi tıklayarak QR okuyucuyu açın ve ekranda oluşan QR kod’u okutun. Ödeme yapmak istediğiniz kartı ve işlem tipini seçerek işleminizi onaylayın. Ödeme anında web sitesi ya da uygulama üzerinden taksit seçilmesine gerek yoktur. Yapılan harcama otomatik olarak 3 taksite bölünecektir. Taksit kampanyasına katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 2 taksit uygulanmayacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması dahil değildir. Kampanyaya katılım için, SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır. Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir. Hesap üzerinden alınan ve TLcard’lar ile yapılan ödemelere 2 taksit uygulanamamaktadır. World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerlidir. Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir; TEB, Vakıfbank, Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. QR ile olan ödemelere Albaraka ve Anadolubank worldcard’lar dahil olmayıp, sadece 100TL ve üzeri işlemler için 2 taksitli işlem yapabilirler.

CardFinans Kampanya Detayları

Ocak ayı boyunca CardFinans’ınız ile yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı! Ödemelerinizi QNB Finansbank web sitesinden, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep şubemizden, bireysel çağrı merkezimizden veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 2 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.

Bireysel kredi kartı sahipleri taksit kampanyasından müşteri bazında faydalanır.

Kampanya kapsamında; QNB Finansbank web sitesinden, http://www.gib.gov.tr/ ya da QNB Finansbank’ın 0850 222 0 900 numaralı bireysel çağrı merkezinden, İnternet/Cep şubesinden ve tüm şubelerden kredi kartları ile ödeme yapılabilir.

MTV ödemeleri hesaptan da yapılabilir. Ancak bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.

Banka kartları, Enpara.com kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyalarına dahil değildir.

Bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

 

Vakıfbank İçin Kampanya Koşuları

Kampanya 3-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.
Ödemeler; İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, www.vakifkart.com.tr, Şubelerimiz, ATM’lerimiz ve Çağrı Merkezimiz aracılığı ile yapılabilecektir.
Kampanya yalnızca Bankamız kanallarından yapılan ödemelerde geçerli olacaktır. Peşin veya 2 Taksit ödeme seçeneklerinden birisinin işlem anında tercih edilmesi gerekmektedir.
İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, www.vakifkart.com.tr, Şubelerimiz, ATM’lerimiz ve Çağrı Merkezimiz aracılığı ile yapılacak MTV ödemelerinde peşin veya 2 taksitli işlemler için masraf alınmayacaktır.
www.gib.gov.tr’den yapılacak MTV ödemeleri peşin gerçekleşecektir.
Ödeme anında sanal işlem limitinin yeterli olması gerekmektedir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın