Morhipo’da 40 TL Bonus Kampanyası

Kalitenin süper indirimli fiyatlara sunulduğu morhipo ‘da tam 40 TL Bonus kampanyası başladı! Hemen detayları inceleyin bu fırsatı kaçırmayın!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Tek seferde Morhipo.com’dan yapacağınız 250TL ve üzerindeki, alışverişlerinizin ödemesini GarantiPay ile yaparak Morhipo bonus kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

Kampanya 1-15 Şubat tarihleri arasında geçerlidir. morhipo.com’da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 250TL üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 40TL Morhipo bonus yüklenecektir.

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği morhipo mobil uygulamasında ve www.morhipo.com ‘da kullanılmaktadır.

Alışverişiniz sepetinizi www.morhipo.com’dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 40TL bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.

Garanti Paracard Shop&fly kartları, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir

Kampanya dahilinde kazanılan Morhipo bonus, 8-27 MART 2019 tarihleri arasında, sadece morhipo.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan Morhipo bonus kullanılmadığı takdirde 27 MART 2019 tarihinde geri alınacaktır.

Morhipo.com’daki ürün ve sepet indirimleri ile birleştirilebilir, Bonus kazanımı için karttan çekilen tutarın 250 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir.

İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

morhipo.com ve Garanti bankası kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda