Mobil Ödeme işlemlerinizde 25 TL Worldpuan!

Kampanya ve indirimlerin efendisi ,bilgeler bilgesi Grupanda süper kampanyalar ve indirimler ile karşınızda!

Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda avantajlı günler diler.

 

Mobil Ödeme işlemlerinizde 25 TL Worldpuan!Pin

1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil ile tek seferde yapacağınız 5 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işleminize 10 TL sonraki 5 adet 25 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL toplamda 25 TL Worldpuan!

World Mobil İndir Kredi Kartı Başvurusu

Kampanya Koşulları

Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL Worldpuan kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak tüm peşin alışverişler dahildir.

Kampanyaya katılmak için Android cep telefonlarına World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir.

Mobil ödeme işlemini ilk defa yapabilmek için World Mobil’de Pay menüsü altındaki Mobil Ödeme’ye ya da Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım menüsünde yer alan Mobil Ödeme menüsüne girerek istenilen kredi kartının Mobil Ödeme işlemine açılması gerekmektedir.

Kazanılan puanlar 8 Ağustos 2019 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 19 Ağustos 2019’dur. Kullanılmayan puanlar 20 Ağustos 2019’da geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.

Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir.

Yurt dışında yapılan işlemler kampanya dahilinde değerlendirilmeyecektir.Mobil Ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir.

Kartınızı Mobil Ödeme’ye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında World Mobil’e veya Yapı Kredi Mobil’e giriş yapmanıza gerek yoktur. Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir.

Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızı uyandırmanız (herhangi bir tuşuna basmanız) gerekebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda