Mobil Ödeme işlemlerinizde 25 TL Worldpuan Efsane Kampanyası!

Merhaba! Yapıkredi world kartlara özel bu kampanya tam grupandalılar için! 1-31 Ekim 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız ilk 5 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işleminize 10 TL sonraki 5 adet 25 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL toplamda 25 TL Worldpuan!

Hemen yapı kredi mobil ödeme kolaylıklarından faydalanın , 25 TL world puanı kapın! Detaylar aşağıda.

Grupanda bol puanlı günler diler.

Kampanya Koşulları

Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL değerinde puan kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak tüm peşin alışverişler dahildir.

Kampanyaya katılmak için Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.

Kampanya kapsamında mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım menüsünde yer alan Mobil Ödeme menüsüne girerek veya Yapı Kredi Cüzdan’da Mobil Ödeme menüsüne girerek istenilen kredi kartının mobil ödeme işlemine açılması gerekmektedir.

Kazanılan puanlar 9 Kasım 2018 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 19 Kasım 2018, Kullanılmayan puanlar 20 Kasım 2018’de geri alınacaktır. Aynı gün içerisinde yapılan ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir. Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir.

Yurt dışında yapılan işlemler kampanya dahilinde değerlenirilmeyecektir.

Mobil ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir.

Kartınızı mobil ödemeye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya Yapı Kredi Cüzdan’a giriş yapmanıza gerek yoktur. Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir.

Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızı uyandırmanız (herhangi bir tuşuna basmanız) gerekebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda