Minecraft, 10. Yılını Sürpriz Bir (ve Ücretsiz) Minecraft Classic Oyunu ile Kutlayacak

Pin

‘Nerede o eski günler’ diyorsanız size güzel haberlerimiz var. Minecraft Classic, oyunun 2009 model orijinal sürümü ile ücretsiz bir tarayıcı oyunu olarak yeniden gelecek.
Mojang tarafından geliştirilen Minecraft’ın TIGSource forumlarında herkese açık olarak yayınlanmasının üzerinden 10 yıl gibi uzun bir süre geçti. Oyun, o günden bu yana pek çok büyük geliştirme aldı ve bugüne geldiğimizde aylık 74 milyon oyuncusuyla inanılmaz bir topluluğa sahip olduğunu söyleyebiliriz.

17 Mayıs’ta 10. yıldönümünü kutlayacak olan Minecraft, oyunculara ilgi çekici bir sürpriz hazırlıyor. 2011 yılına kadar herhangi bir ticari sürümü bulunmayan Minecraft’ın 2009 yılında yayınlanan orijinal sürümü, bir tarayıcı oyunu olarak ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak. Böylece Minecraft tutkunları, derin bir nostalji rüzgarına kapılabilecekler.

Oyunun sadece 17 mayıs günü 24 saatligine ücretsiz olacagını sakın unutmayın.

Günlük ve hatta kampanya öncesinde ücretsiz olacak ve indirime girecek bütün oyun fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın. Grupanda iyi oyunlar diler.

by: Boz

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın