Migros’ta Efsane Money Kampanyaları 16.04.2020

Migros Kampanyaları-15 TL ve üzeri Lipton Ice Tea alışverişlerinde 5 Money!

16 – 29 Nisan 2020 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Mar16 – 29 Nisan tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 30 TL ve üzeri Colgate alışverişine 6 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve
30 Haziran 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL’dir.ket’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 15 TL’lik Lipton Ice Tea alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Her kart sahibi kampanyadan maksimum 2 defa faydalanabilir. 1 Money, 1 TL ‘dir.

Migros Kampanyaları-10 TL ve üzeri Olips Markalı ürün alışverişine 10 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu Hediye!

16-29 Nisan tarihleri arasında tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Macrocenter mağazalarından Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 10 TL ve üzeri Olips markalı ürün alışverişine 10 TL değerinde Steam (CS:GO, PUBG, DOTA 2) Cüzdan Kodu hediye edilecektir. Olips markalı ürün ve Steam 10 TL Cüzdan Kodu alışverişi iki ayrı fişte yapılmalıdır. Kampanyadan yararlanmak için önce Olips markalı ürünler Money özellikli kartlar ile alınmalı, sonrasında ikinci alışveriş olarak Steam 10 TL Cüzdan Kodu yine Money özellikli kart ile alınmalıdır. Teknik bir problem olması durumunda hediye ürün en geç 2 gün içerisinde alışveriş yapılan Money özellikli karta tanımlanacak ve Steam 10 TL Cüzdan Kodu alışverişinde geçerli 10 TL indirim olarak yansıtılacaktır. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar en fazla bir (1) kez yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Migros Kampanyaları-15 TL ve üzeri Lay’s,Ruffles,Doritos ve Çerezza Alışverişlerinde 5 Money!

16-29 Nisan tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 15 TL ve üzeri Lay’s, Ruffles, Doritos. Çerezza ürün alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Her kart sahibi kampanyadan en fazla 2 defa faydalanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL’dir.

Migros Kampanyaları-30 TL ve üzeri Colgate Alışverişlerinde 6 Money!

16 – 29 Nisan tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 30 TL ve üzeri Colgate alışverişine 6 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve
30 Haziran 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL’dir.

Migros Kampanyaları-10 TL ve üzeri Coca Cola Şekersiz&Fanta Alışverişlerinde 3 Money!

16 – 29 Nisan 2020 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 10 TL’lik Coca-Cola Şekersiz, Fanta alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve
30 Haziran 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL’dir. Her kart sahibi kampanyadan maksimum 1 kez faydalanabilir.

Migros Kampanyaları-25 TL ve üzeri Clear Alışverişlerinde 5 Money!

16-29 Nisan tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 25 TL’lik Clear alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL’dir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın