Migros Toptancı Marketlerde 60 TL Bonus Puan Kazanın!

Grupanda’dan herkese selamlar! Toptan alışveriş yapıyorsanız bu kampanya tam size göre migros toptancı marketlerinde tam 60 TL bonus puan kazanın! kampanya detayları aşağıda.

 

Grupanda iyi alışverişler diler.

 

Kampanya Detayları

6 Nisan-5 Mayıs 2019 tarihlerinde Migros Toptan Marketler’den tek seferde 500 TL ve üzeri harcama yapan kart sahipleri SMS ile katılırlarsa 50TL bonus, BonusFlaş’tan katılımlarda 60 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce; MIGROSTOPTAN yazıp 3340’a SMS gönderilmeli veya Bonus Flaş üzerinden Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilir ve en fazla 60 TL bonus kazanabilir.

Kazanılan bonuslar , 13-20 Mayıs 2019 tarihleri arasında kullanılabilir, kullanılmayan bonuslar geri alınır.

Kampanyaya Garanti Bonus kredi kartları, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus dahildir.

Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Ek kartlarda kampanyaya dahildir.

Kampanyaya peşin ya da taksitli harcamalar dahildir. Sanal pos işlemleri ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya alkollü içkiler, sigara, operatör TL yükleme, şeker (toz, küp veya çuval) ürün satışları, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.

Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri MIGROSTOPTAN yazıp 3340’a, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET MIGROSTOPTAN yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermelidir. Bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TLdir.

Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda