Migros Market Aktüel Güncel 2019

Grupanda’dan herkese Merhaba! Süpermarket zincirlerinin en büyüklerinden biri olan Migros marketin indirimleri Grupanda’da! Hemen kampanyadan haberdar olmak için Grupanda’yı takip edin!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Pin

Migros Ticaret A.Ş. 19.12.2018 itibariyle 2.447.521 m² kapalı alana sahip, 2001 Migros, 7 Kipa ve 52 Macrocenter olmak üzere yurtiçinde 81 ilde 2060 mağaza; yurtdışında ise 44 Ramstore ile toplamda 2104 mağazayla hizmet vermektedir.

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın