Mediamarkt’te 100 TL World Puan Kampanyası

En efsane kampanyaların takipçisi Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni Bİr kampanya ile yeniden karşınızdayız!

9 – 11 Nisan 2019 tarihleri arasında www.mediamarkt.com.tr ve Media markt mobil uygulama üzerinden Yapı Kredi Worldcard ile tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL, World Mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda toplam 100 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya, 9 Nisan, 10 Nisan ve 11 Nisan 2019 tarihlerinde www.mediamarkt.com.tr ve media markt mobil uygulama üzerinden Yapı Kredi Worldcard ile tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL, World Mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda toplam 100 TL worldpuan hediye edilecektir.

World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Sms ile kampanyaya katılım sağlayan müşteri World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamayacaktır.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez kampanyadan yararlanacak olup World Mobil katılımıyla toplam ve en fazla 100 TL Worldpuan kazanma hakkına sahip olacaktır.

Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

Kampanyaya business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ile iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kazanılan Worldpuan’lar 17 Nisan 2019 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 28 Nisan 2019’dir.

Kullanılmayan worldpuan’lar 29 Nisan 2019 tarihinde geri alınacaktır.Kampanya sadece online alışverişler için geçerli olup, mediamarkt mağazaları kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya kapsamında ürün ayırımı bulunmamaktadır.Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, World Mobil üzerinden kazanılacak ek 25 TL worldpuan dan yararlanamazlar.

Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için MEDIAMARKT yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için MEDIAMARKT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için MEDIAMARKT yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

Kampanya stoklarla sınırlı olup, Yapı Kredi ve Mediamarkt kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Yazım hataları bağlayıcı değildir.Kampanya döneminde ürün iadesi, ürün iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerlerinde geçerlidir.Yapı Kredi ve MEDİA MARKT TURKEY TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda