Madame Coco’da Süper İndirim Fırsatı!

Ev tekstili ve dekorasyonunda kendine özgü tarzı ile fark yaratan Madame Coco ‘da tüm indirimlere ek ekstra indirim fırsatı! Kampanya detayları aşağıda .

Grupanda bol indirimli günler diler.

KULLANIM KOŞULLARI

Kampanya 1 Mart 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında, aktif Vodafone abonelerine; bir (1) kez Madame Coco mağazaları ve bir (1) kez de madamecoco.com’da yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim sunulacaktır.

Kampanya Şifresi, Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki kampanya sayfasından “Fırsatı Kullan’ butonuna tıklayarak alınabilir.

Vodafone aboneleri aldıkları Şifreyi mağazalardaki kasa görevlisine söyleyerek ya da online alışveriş sırasında indirim kodu alanına girerek kampanyadan yararlanırlar.

Şifreler kişiye özeldir; kampanya kapsamında alınan her bir kod, bir kez Madame Coco mağazalarında bir kez de madamecoco.com’da olmak üzere iki kez kullanılabilir.

Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış Statüler dışındaki aboneliklerdir.

Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Madame Coco ve Vodafone’da saklıdır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda