Lego Store’da %10 Chip-Para Kazanma Fırsatı

Kampanya babası grupanda’dan herkese merhaba! Çocuklarınız veya kendinize Lego setleri almaya bayılıyorsanız, bu kampanya tam size göre. Lego Store mağazalarından yapacağınız alışverişlerinize Axess’lilere özel %10 chip para ! Kampanya şartları aşağıda.Grupanda iyi oyunlar diler.

Kampanya Şartları

Axess’e özel 1 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Kanyon ve Hilltown LEGO Store’larda 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize %10 chip-para!

Kazanılan chip-paralar 30 Ekim 2018 tarihine kadar LEGO Store’larda kullanılabilecektir.

1 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Kanyon ve Hilltown LEGO Store’larda tek seferde yapılacak ilk 150 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize %10 chip-para sunulmaktadır.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Ekim 2018 tarihine kadar Kanyon ve Hilltown LEGO Store’larda kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ekim 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla harcamasının %10’u kadar chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın