Kore Uçuşlarına Özel 500 TL İndirim!

Kore’ye Kış İndirimi Devam Ediyor!

Ucuzabilet’e özel tüm Kore uçuşlarında geçerli 500 TL indirim sizi bekliyor! Kore’nin tarihini ve zengin kültürünü keşfetmenin tam zamanı…

Renkli bir kültür, mistik bir atmosfer, egzotik yemekler ve eşsiz doğal güzellikler…

Kore’ye gitmek için sebebin çoksa bu indirim ucuzabilet.com’dan başka yerde yok!

Biletinizi ucuzabilet.com’dan satın alın 31 Aralık 2020 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz seyahatinizde Türkiye çıkışlı gidiş-dönüş uçak bileti için

500 TL indirimden faydalanın.

Ucuzabilet ve Kore Turizm Organizasyonu işbirliği ile gerçekleştirilen bu büyük kampanyaya katılmak için acele edin!

İndirim Kodu; KORE

İndirim Kodu Son Kullanma Tarihi; 15 Mart 2020,saat,23:59

Kampanya Koşulları:

İndirim kuponu, sadece üyelere özeldir. İndirimden faydalanmak için üye olup, satın alma işlemine devam etmeniz gerekmektedir.

İndirim kuponları sınırlı sayıdadır.

İndirim kuponu gidiş-dönüş yapılacak biletlemerde geçerlidir.

İndirim kuponu, çoklu uçuş seçeneğinde kullanılmamaktadır.

İndirim kuponu bebek yolcularda geçerli değildir.

İndirim kuponu, opsiyonlu rezervasyonlarda ve ön rezervasyon ile yapılacak biletlemelerde kullanılmamaktadır.

Kampanya dahilinde satın alınan biletlerin iptal ve iadesi durumunda, indirim kuponu tutarı iade edilemez. İptal ve iade işlemlerinde, toplam iade tutarından indirim tutarı düşülerek iade yapılacaktır.

Kore Turizm Organizasyonu ve Ucuzabilet kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Sitemizi kullanarak bu tanımlama bilgilerinin yerleştirilmesine izin vermiş olursunuz. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Ucuzabilet’ten SMS almak istemiyorsanız UB RET yazıp 7889’a gönderebilirsiniz. Ucuzabilet’ten ticari elektronik posta almak istemiyorsanız bilet@ucuzabilet.com’a mail yoluyla talebinizi iletebilir veya size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 87 87 veya 0 850 737 8 737’yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Ucuzabilet mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

Henüz üye değilseniz. Hemen üye olun .

Henüz üye değilseniz. Hemen üye olun .

|

|

|

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın