Kitapyurdu’nda 25 TL Efsane İndirim Kampanyası

Merhaba kitap severler! kitapların ve kitap severlerin dostu kitapyurdu internet sitesinde tam 25 TL indirim ! Kampayadan faydalanmak için detaylar aşağıda.

Grupanda iyi günler diler.

Kampanya Detayları:

Kampanya 15 Ocak – 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli.

Kampanya döneminde kitapyurdu.com’dan/mobil uygulamasından CEPTETEB Banka Kartı veya CEPTETEB Kredi Kartı ile tek seferde en az 50 TL’lik alışveriş yapacak müşterilerimiz 2. alışverişinde 25 TL anında indirim kazanacaklar.

50 TL ve üzeri alışverişinin ödemesini CEPTETEB* ile yapan müşteriler siparişlerini teslim aldıklarında SMS ve mail bildirimi alacaklardır.

Bu bildirim sonrası 10 gün içinde yapacakları 25 TL üzeri ikinci alışverişin ödemesini yine CEPTETEB* ile yapan kullanıcılar anında 25 TL indirim kazanacaktır.**

Siparişin esnasında Kitapyurdu tarafından indirim düşülmüş hali ile 2. ödemeyi yapacaksınız.

Kampanya süresince 3 takvim ayı içinde (Ocak-Şubat-Mart) aylık en fazla 25 TL, toplamda en fazla 50 TL indirim kazanılabilir.

Kampanyamız müşteri bazındadır. Bir müşteri sadece bir kitapyurdu hesabı için indirime hak kazanabilir.

Her ay için ilk 3.000 müşterimiz indirimden faydalanabilir.

kitapyurdu.com’da kotaya ulaşıldığında kampanya bannerı devre dışı bırakılacaktır.

Sipariş sonrası iadeler dikkate alınacaktır.

TEB ve kitapyurdu.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

* CEPTETEB Banka Kartı ve CEPTETEB Kredi Kartı kullanılabilir.

** İkinci alışverişinizde 25 TL anında indirim kazanmanız için sepet tutarının 25 TL üzeri olması ve ödemenin yine CEPTETEB Kredi Kartı/ CEPTETEB Banka Kartı ile yapılması gerekir.

Örneğin ikinci siparişinizde sepet tutarınız 26 TL ise CEPTETEB ile ödeme yaptığınızda 25 TL indiriminiz uygulanır ve sadece 1 TL ödersiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda