King Ev Aletlerinde 40 TL World Puan Kazanın!

Ev ve mutfak aletlerinin efsane markası King ev aletleri internet sitesinde 40 TL World Puan kazanmak için Grupanda hep yanınızda. Bilge Pandayı takip edin , kampanyalardan bir haber kalmayın!

Grupanda bol puanlı günler diler.

Kampanya Koşulları

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılan müşterilere1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 40 TLWorldpuan hediye edilecektir.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamında Yapı Kredi Cüzdan katılımı ile kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 40 TL’dir.

Kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecek olup, ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.

Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 18 Ocak 2019 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 28 Ocak 2019’dir.

Kullanılmayan Worldpuanlar 29 Ocak 2019 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Fiziki mağazalardan yapılacak alışverişler kampanyaya dahil olmayıp sadece king.com.tr’den gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahil olacaktır.

Yapı Kredi ve King tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın