Kahve Dünyasında Paracık Kazanın!

Merhaba sevgili Hopililer. Kahve dünyasında mis gibi kahvenizi için, hemde paracıkları toplayın! Detaylar aşağıda.

Grupanda afiyetler diler.

Kampanya detayları

Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Hopi üyesi Kahve Dünyası mağazalarında Hopi kimliği tanıtılarak, mobil ödeme ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya, mobil ödeme uygulaması olmayan bayi mağazalarında ve markaların online mağazalarında geçerli değildir.

Kampanyada 5 TL ve üzeri alışverişlerde en fazla 5 Paracık kazanılabilir. Kampanya dahilinde 5 Paracık, Hopi’ye eklenilen CardFinans ve Xclusive bireysel kredi kartları ile harcama yapılırsa kazanılabilir.

Kampanyadan en fazla 1 defa faydalanılabilir.

Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Hopi ve Kahve Dünyası kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süroe ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara yansıtılır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda