İstegelsin’de 30 TL indirim ve 30 TL Worldpuan!

En efsane kampanyaların takipçisi Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni Bİr kampanya ile yeniden karşınızdayız!

World Mobil’e özel 2-16 Ekim 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 150 TL  istegelsin harcamanıza 30 TL inidirm ve 30 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya 2-16 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir. istegelsin uygulaması üzerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL anında indirim uygulanacak ve 30 TL değerinden Worldpuan hediye edilecektir.

30 TL indirim tutarı alışveriş esnasında sepet tutarına anında yansıtılacağı için World Mobil uygulamasında hedef alışveriş tutarı 120 TL olarak görünecektir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum Worldpuan miktarı 30 TL, maksimum indirim tutarı ise 30 TL’dir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar dahildir, iade işlemler ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 19 Ekim 2019 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 29 Ekim 2019’dur. Kullanılmayan Worldpuan’lar 30 Ekim 2019’da geri alınacaktır. Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir. Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın