İncehesap’ta 75 TL World Puan Kazanın!

Grupanda’dan herkese Merhaba! online alışverişin yeni yüzü incehesap internet sitesinden yapacağınız alışverişinize 75 TL World puan kazanın! Kampanya detaylarını hemen inceleyin, grupanda’yı takip etmekten çekinmeyin!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

1 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 25 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılım sağlanıldığı taktirde 1 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL – 999 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL’ye ek 25 TL ile toplam 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 50 TL’ye ek olarak 25 TL, toplam 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.

Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanılacaktır.
Her müşterimiz Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılarak en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir
Kampanya kapsamında kazanılan

Worldpuan’lar 8 Kasım 2018 tarihinde müşterilerimizin kredi kartlarına yüklenecektir.
Puanların son kullanım tarihi 18 Kasım 2018’dır.

Kullanılmayan Worldpuanlar 19 Kasım 2018 tarihinde geri alınacaktır.
BKM Ekspress ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

Kampanyaya; Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kazanılacak ek 25 TL puandan yararlanamazlar.

Business kartlar, Banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Kampanyaya Katılmak İçin:

Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için: INCEHESAP yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndemeleri gerekmektedir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için: INCEHESAP yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için INCEHESAP yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi ve incehesap.com tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda