Imaginarium Oyuncakta % 20 İndirim Efsane Kampanya

Grupanda’dan herkese merhaba!

Imaginarium SA, bir oyuncak mağazası zinciri işleten bir İspanyol şirketidir. Tekerlekler, mobilyalar ve çocuk bakımı oyuncakları içeren çeşitli oyuncaklar, okullar, kreşler veya oyun grupları gibi eğitim kurumları dahil çeşitli müşterilere satmaktadır. Şirket 28 ülkede 348 satış noktası işletmektedir. CardFinans’ınızla mayıs ayı sonuna kadar tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinize %20 indirim fırsatı!

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

 

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

İndirim kampanyası kapsamında, Imaginarium mağazalarından mayıs ayı boyunca tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinize %20 indirim fırsatı sunulacaktır.

İndirim kampanyasına online alışverişler dahil değildir.

İndirim kampanyası, başka kampanyalarla birleştirilemez.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Imaginarium’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Imaginarium mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Imaginarium’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Imaginarium’un 0312 236 77 09 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın