GRİD 2 Oyununa Humblebundle’den Efsane İndirim

Steamde 189 TL olan GRİD 2 efsane oyun kısa süreligine humblebundle’de -80% indirimle ₺36,63 TL oldu.

Steam oyunlarındaki bütün indirimler için bizi takip etmeyi unutmayın en güncel indirimleri, anlık olarak sizinle paylaşmaktan gurur duyarız.

GRİD 2 oyunu hakkında

Hızlı olun, ilk olun ve yarış BAFTA ödüllü, multi-milyon satan Race Driver: GRID’in devamı olan GRID 2’de geri döndüğünde ünlü olun. Gelişmiş AI’ya karşı agresif yarış deneyimini yaşayın ve her ikonik otomobilin direksiyonunun arkasında kontrol coşkusunu destekleyen GRID 2’nin yeni TrueFeel ™ Handling sistemi ile yarışa dalın. Yeni nesil EGO Oyun Teknolojisi Platformu, yeni ve gelişen motorspor dünyasında, üç kıtada kendinizi kanıtladığınızda, tür tanımlayıcı görseller ve çene düşürücü hasar sunuyor. Lisanslı devrelerde yoğun, amansız yarışlarda, güzelce gerçekleştirilen şehir sokaklarında ve ölümcül dağ yollarında zirveye tırmanırken şöhret, hayranlar ve servet kazan. GRID 2, yenilikçi modlara sahip çok oyunculu yarışlar için yeni standardı belirleyecek.

GRİD 2 oyunu size soluksuz bir macera yaşatacak online ve anvanture modlarıyla eglencenin dorugunu yaşatacak maceralarla dolu. Bu efsane indirim fırsatını kaçırmayın.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda