Gittigidyor’da 50 TL World Puan Kazanın!

Online alışverişin vazgeçilmezi gittgidiyorda harika kampanya!500 TL – 999 TL arası alışverişlerinize 25 TL,1.000 TL ve üzerine 50 TL Worldpuan! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanyalar Detayları

VakıfBank Worldcard ile 1-15 Şubat 2019 tarihleri arasında gittigidiyor.com üzerinden tek seferde yapacağınız 500 TL – 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişinize 25 TL Worldpuan, tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez kampanyadan yararlanacak olup ve en fazla 50 TL Worldpuan kazanma hakkına sahip olacaktır.

Kampanya kapsamında kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.

Kampanyaya katılmak için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kazanılan Worldpuan’lar 25 Şubat 2019 tarihine kadar bireysel ve kullanıma açık kredi kartına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 8 Mart 2019’dur. Kullanılmayan Worldpuan’lar 9 Mart 2019 itibari ile geri alınacaktır.

BusinessCard’lar, Bankomat kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya döneminde ürün iadesi, ürün iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Kampanyası başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya gittigidiyor.com’da yer alan mücevher, takı, saat (diğer mücevher, takı – erkek mücevher, takı – mücevher, değerli taş – ziynet ve külçe altın – pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), emlak, ve otomobil ve motosiklet (otomobil, motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) geçerli değildir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan VakıfBank sorumlu tutulamaz.

VakıfBank ve gittigidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın