Gittigidiyor’a Özel Kampanya Koşulları – Teknosa Mağazasına Özel İndirim Kampanyası!

 

Grupanda’dan herkese merhaba! Gittigidiyor’da alışveriş keyfinizin devamlı sürmesi için Grupanda hep yanınızda! Gittigidiyordan efsane kampanya!

Kampanya Koşulları – Teknosa Mağazasına Özel İndirim Kampanyası!
 • Kampanyadan 3 – 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Teknosa mağazasından yapacağınız cep telefonu hariç 150 TL ve üzeri bir alışverişinizde %7 anında indirim, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz, %8 anında indirim kazanabilirsiniz.

  Cep telefonu ürünlerinde ise, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz %5, değilseniz %4 anında indirim kazanabilirsiniz.

  Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı cep telefonu ürünleri için 160 TL’dir. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri için ise, 200 TL’dir. Diğer ürünlerde GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz maksimum 320 TL, üye değilseniz maksimum 280 TL kazanabilirsiniz.

 • Kazananlar Kulübü GittiGidiyor’un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.

  GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

  Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilirsiniz.

 • Kampanyaya ulaşmak için tıklayınız.
 • İndirim tutarı, ödeme sayfasında ürün bedeline anında uygulanacaktır.
 • Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanyadan yararlanan kullanıcılara kurumsal fatura düzenlenememektedir.
 • Kullanıcı, 3 – 12 Mayıs 2019 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişte daha sonra herhangi bir zamanda iptal talebinde bulunması halinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
 • Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez. Her kullanıcı kampanyadan bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya ilk 1.500 kişi ile sınırlıdır.
 • Bir siparişte aynı üründen maksimum 2 adet alım yapılabilir. Aynı veya farklı üyelikler ile aynı teslimat adresine kampanyalı üründen 2 adetten fazla alımlar alıcıya bildirilmeden iade edilecektir. 2 adet üzerinde almak istediğiniz ürün olması durumunda ürün ve almak istediğiniz adedi satıcıya iletirseniz değerlendirmeye alınarak size dönüş yapılacaktır.
 • Kampanya dönemlerinde yoğunluk sebebi ile kargoya teslim edilen siparişlerinizin kargo bilgileri sisteme geç yansıyabilmektedir. Kargo takip numarası henüz yansımamış siparişlerinizi iptal etmeden önce teknosa mağazasından bilgi talep etmenizi rica ederiz.
 • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

 • Kampanya Hakkında Sık Sorulan Sorular

  1) Teknosa mağazası tarafından siparişler 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

  2) Teknosa mağazası Sipariş teslimatlarını Türkiye il sınırları içinde açık adrese yapmaktadır.

  3) Sipariş tamamlamadan önce fatura ve sevk adresi bilgilerinin kontrol edilmesi gerekmektedir.

  4) Fatura bilgileriniz E-Fatura sistemine otomatik aktarıldığından, kayıtlı fatura bilgileriniz Teknosa mağazası tarafından güncellenememektedir.

  5) Ürün değişim ve iade taleplerinizde anlaşmalı kargo firması ile ürün içeriği eksiksiz olacak şekilde karşı ödemeli aşağıdaki Teknosa mağazası depo adresine gönderebilirsiniz.

  İade Süresi: 14 Gün

  Kargo Firması: UPS Kargo

  Depo Adresi: Teknosa İnternet Depo Gebze Lojistik Merkezi Barış Mahallesi 1804 Sokak No:5 Gebze/ Kocaeli

  6) Teknosa mağazası tarafından satışta olan tüm ürünler kapalı kutu (sıfır) ve garantisi başlamamış ürünlerdir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın