Gittigidiyor’a Özel Kampanya Koşulları – Mobil Uygulama Kazandırıyor!

 

Grupanda’dan herkese merhaba! Gittigidiyor’da alışveriş keyfinizin devamlı sürmesi için Grupanda hep yanınızda! Gittigidiyordan efsane kampanya!

Kampanya Koşulları – Mobil Uygulama Kazandırıyor!
 • Kampanyadan kimler faydalanabilir?

  15 Ocak 2020 tarihinde 12.30-23.59 saatleri arasında kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında mobil uygulama üzerinden yapılan 500 TL ve üzeri alışverişlerde %4, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz, %6 anında indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan kazanabileceğiniz maksimum indirim tutarı tüm kullanıcılar için 160 TL, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri için 240 TL olacaktır.

  Cihazınıza GittiGidiyor mobil uygulamalarını indirmek için tıklayınız.

 • Kampanyaya ulaşmak için tıklayınız.
 • Kazananlar Kulübü GittiGidiyor’un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.

  GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

  Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilirsiniz.

 • Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

  Kampanya; Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet Altın” alt kategorilerinde ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki “araç satışlarında” geçerli değildir.

 • Kurumsal üyeyim, kampanyadan yararlanabilir miyim?

  İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.

 • Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi?

  Kampanya banka puan kampanyaları hariç, GittiGidiyor’un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

 • Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

  İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.

 • GittiGidiyor mobil web sitesi üzerinden kampanyaya katılabilir miyim?

  Kampanya sadece GittiGidiyor’un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya gittigidiyor.com web ve mobil web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

 • Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, indirim kuponum üyeliğime tekrar tanımlanır mı?

  Kullanıcı, 15 Ocak 2020 12:30 – 23:59 saatleri arasında ödemesi yapılan alışverişte daha sonra herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.

 • Diğer kampanya koşulları nelerdir?

  Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda