Gittigidiyor’a Özel Kampanya Koşulları – Anında İndirim Kampanyası!

 

Grupanda’dan herkese merhaba! Gittigidiyor’da alışveriş keyfinizin devamlı sürmesi için Grupanda hep yanınızda! Gittigidiyordan efsane kampanya!

Kampanya Koşulları – Anında İndirim Kampanyası!
 • Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

  07 Ocak 2020 09.00 – 23.59 saatleri arasında, kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında GittiGidiyor’dan yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize anında %5 indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı 150 TL’dir. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz; kampanyadan kazanacağınız maksimum indirim tutarı 200 TL’dir.

  Kampanyadan faydalanabilmeniz için ödeme sayfasında indirim kuponunuzu seçmeniz gerekmektedir.

  Fırsat ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.

 • Kazananlar Kulübü GittiGidiyor’un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.

  GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

  Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilirsiniz.

 • Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?

  Kampanya; Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet Altın” alt kategorilerinde ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki “araç satışlarında” geçerli değildir.

 • Kurumsal üyeyim, kampanyadan yararlanabilir miyim?

  İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.

 • Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi?

  Kampanya banka puan kampanyaları hariç, GittiGidiyor’un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

 • Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

  İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.

 • Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, indirim kuponum üyeliğime tekrar tanımlanır mı?

  Kullanıcı, 07 Ocak 2020 09.00 – 23.59 saatleri arasında herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir.

 • Kampanyadan kimler faydalanabilir?

  Kampanyadan belirtilen tüm koşulları sağlayarak GittiGidiyor’dan en az 500 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes faydalanabilir.

 • Diğer kampanya koşulları nelerdir?

  Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda