Film Zamanına Üye Olun, Sinemia Üyeliğine Ücretsiz Sahip olun!

Merhaba en tasarruflu sinema severler! Film Zamanı internet sitesine üye olanlara özel 2 kişilik sinemia üyeliği ücretsiz!Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda iyi seyirler diler.

Kampanya Detayları

Film Zamanı üyeliğinizi takip eden 1 aylık süre içerisinde BKM Express’le 5 işlem yapın, tüm sinemalarda geçerli çift kişilik sinema biletini kapsayan 1 aylık Sinemia paketi üyeliği kazanın.

Kazanılan Sinemia üyeliği ile 2D, 3D her türlü film izlenebilir ve 3D gözlükler ücretsiz olarak alınabilir.

Kampanyaya BKM Express ile yapılan alışveriş işlemleri dahildir. Bağış, para gönder ve para iste işlemleri kampanyaya dahil değildir. İptal edilen işlemler geçerli sayılmayacaktır.

Film Zamanı’na üye olan BKM Express kullanıcıları Film Zamanı üyeliğinden çıkmadıkları sürece, üyelikleri her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Film Zamanı’na üye olduktan sonra, kampanya üyeliğiniz ile ilgili detaylara BKM Express hesabınıza giriş yaparak Film Zamanı menüsünden ulaşabilirsiniz.

1 aylık kampanya dönemi sonunda 5 alışveriş yaparak ödül kazanmanız durumunda, BKM Express hesabınıza kayıtlı adresinize Sinemia kartı ve hediye kodu 10 gün içerisinde ulaştırılmak üzere Sinemia tarafından kargoya verilecektir.

Ödülünüzün sizinle paylaşılabilmesi için Film Zamanı üyeliğinizin devam etmesi gerekmektedir.

Sinemia kartınız BKM Express hesabınızda tanımlı adresinize gönderileceği için adres tanımladıktan sonra adresinizi silinmemesi gerekmektedir.

Ödülünüz, 1 aylık kampanya döneminizin sonunda paylaşılacaktır.

Örneğin 15 Kasım’da Film Zamanı’na üye olduysanız ve 15 Aralık’a kadar 5 alışveriş yaparak kampanya şartlarını yerine getirdiyseniz, 5 alışverişi 15 Aralık’tan önce tamamlamış olsanız bile, 15 Aralık’ta bilgilendirme e-postası gönderilecek ve ödülünüz e-posta mesajında belirtilen şekilde paylaşılacaktır.

Sinemia üyeliğiniz kartın size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Üyelik başlangıç tarihinden itibaren 30 gün boyunca 1 kez sinema hakkınızı kullanabilirsiniz. Örneğin Sinemia kart, 22 Kasım’da elinize ulaştığı takdirde 22 Kasım – 22 Aralık tarihleri arasında 1 kez sinemaya gidebilirsiniz.

Sinema salonunda Sinemia kartınızı kullanarak veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden check-in yaptıktan sonra uygulamanın yönlendirdiği şekilde telefonunuzu görevliye göstererek sinema biletinizi alabilirsiniz. Sinemia, mobil uygulamayı kullanacak olsanız dahi Sinemia kartınızı da yanınızda bulundurmanızı tavsiye eder.

Sinemia üyeliği, üyelik başlangıç tarihinden 1 ay sonra otomatik olarak yenilenir ve otomatik yenileme işlemini takip eden her ay devam eder. Film Zamanı kampanyası kapsamında her ay 5 alışveriş yapılarak ödül kazanılmadığı veya Sinemia üyeliği iptal edilmediği durumda Sinemia’ya tanımlı kredi kartınızdan mevcut paket fiyatı tahsil edilir. Paket fiyat bilgisi sinemia.com’dan kontrol edilebilir.

Sinemia üyeliğinizi, Sinemia kartınızın size ulaşmasının ardından istediğiniz zaman üyelik panelinden iptal edebilirsiniz.

BKM, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın