Ev ve Ofis Temizliğinde %15 İndirim

Ev ve ofisinizin acil temizliğe mi ihtiyacı var! Hemen mutlubiev sitesini ziyaret edin ve uygun ve güvenilir temizlik kapınıza gelsin. Vodafone kullanıcılarına özel % 15 indirim tüyosu da Grupanda’dan hediye. Alışverişin bilge pandası tertemiz günler diler.

KULLANIM KOŞULLARI

-Kampanya 30.09.2018 tarihine kadar geçerlidir.

-Kampanya kapsamında aktif Vodafone abonelerine www.mutlubiev.com adresinden yapacakları ev temizliği satın alımlarında %15 indirim uygulanacaktır.

-Kampanya Şifresi Avantaj Cepte uygulaması üzerinde kampanya sayfasında bulunan “Fırsatı Kullan” butonuna tıklanarak alınabilir.Aboneler şifrelerini www.mutlubiev. com sitesi ödeme sayfasında bulunan promosyon kodu alanına girerek indirimden faydalanabilir.

-Kampanya tek seferlik ve düzenli hizmetlerde geçerlidir.

Şifreler tek kullanımlıktır. Düzenli hizmet oluşturulduğunda %15 indirim kampanya süresince aldığınız her hizmet için geçerli olacaktır.

~Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.

-Kampanyadan faydalanmak için www.mutlubiev.com sitesine üye olmak ve üye girişi yapmak gerekmektedir.

-Aktif abonelik kısıtlı. dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış Statüler dışındaki aboneliklerdir.

-Kampanya kapsamında sunulacak indirim ev temizliği satın alımlarında geçerlidir.

-Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek hizmet mutlubiev.com operasyonel işleyişi ve kuralları (müsaitlik durumu. hizmet bölgeleri. saatleri vb.) çerçevesinde geçerli olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın