English Home’da 15 TL Bonus Kampanyası

English Home’da süper kampanya! Yastık klıfları, bornozlar , nevresim takımları aklınıza gelebilecek ev tekstili ürünlerine ihtiyacınız var ise, English home’dan alışverişinize 15 TL bonus Puan kazanın!Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda bol puanlı günler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 15 TL English Home Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

15 TL English Home Bonus, 01 Şubat – 15 Şubat 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti posu üzerinden tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.

15 TL English Home Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 15 TL English Home Bonus kazanabilir.

Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Kazanılan English Home Bonus’lar 19 Şubat 2019 tarihine kadar sadece English Home mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.

15 TL English Home Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından Kervan için “EVET ENGLISHHOME” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.

Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 15 TL English Home Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 15 TL English Home Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda