En Uygun Uçak Biletlerinde 50 TL İndirim Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba! eğer bir yolculuğa çıkacaksanız ve uçak biletlerinizi hala satın almadıysanız, bu kampanya tam size göre! ​1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Enuygun.com’dan yapılacak 600 TL ve üzeri uçak bileti alışverişinize Maximum Mobil’den 50 TL indirim!

Kampanya detayları aşağıda! Grupanda mutlu günler diler.

Kampanya Detayları

Kod almak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Maximum Mobil’i indirmek için: maximum.com.tr/indir ​​ Katılımınızın ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: Kampanyadan faydalanmak için Enuygun.com’a üye girişi yapılması gerekmektedir. İndirim kodu, Enuygun.com ödemeler sayfasında yer alan “İndirim Kodu” alanına girilerek aktifleştirilir. Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir. Kampanya, diğer indirim kodu ve promosyonlarla birleştirilemez. İndirim kodu tutarı bölünemez, farklı bir kişiye devredilemez. ENCoin kullanılarak yapılan ödemelerde indirim kodu kullanılamaz. İş Bankası ve Enuygun.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya enuygun.com internet sitesi ve mobilweb’de geçerlidir, “Uçak Bileti by Enuygun” mobil uygulamasında geçerli değildir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda