Emaar Akvaryumda Bir Bilet Alana İkincisi Bedava !

Su altı dünyasını keşfetmeye ne dersiniz? Yada penguenleri görmeyi? Emaar akvaryumda, dev timsah ve penguenler sizleri bekliyor. Akvaryum haricinde , dev su fareleri, örümcekler, ve diğer sürüngenler de mevcut. Hem de Vodafone kullanıcılarına özel ikinci biletiniz bedava! faydalanabilirsiniz.kampanya detayları aşağıda.

Grupanda iyi eğlenceler diler. (Güncellendi)25.01.2019

Emaar Akvaryumda Bir Bilet Alana İkincisi Bedava !Pin

Emaar Akvaryumda Bir Bilet Alana İkincisi Bedava !Pin

Emaar Akvaryumda Bir Bilet Alana İkincisi Bedava !Pin

KULLANIM KOŞULLARI

Kampanya 31.03.2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi nden 1 bilet alan Vodafone abonelerine ikinci bilet anında hediye olarak sunulacaktır.

Kampanya kapsamında bir adet yetişkin veya çocuk bileti alana ikinci bilet hediye edilecektir. Alınan biletlerden fiyatı ucuz olan hediye edilecektir.

Vodafone aboneleri Avantaj Cepte ya da Vodafone Yanımda uygulamasındaki kampanya detay sayfasından kampanya şifrelerini alabilirler.

Kampanyadan faydalanmak için bilet satış noktasından şifrelerini söyleyerek indirimden faydalanabilirler.

Vodafone aboneleri Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi giriş biletlerini gişeden satın alabilirler.

Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.

Abonelerin her katılım için yeni şifre almaları gerekmektedir. Vodafone aktif aboneleri kampanya süresince yararlanabilirler.

Aktif abonelik kısıtlı. dondurulmuş iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış Statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya kapsamında alınan biletler satılamaz karşılığında para talep edilemez, nakde çevrilemez, başka indirim özel fiyat ve kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş ve Vodafone’da saklıdır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda