Emaar Akvaryum %30 Efsane İndirim Kampanyası

Merhaba! Emaar akvaryumda deniz canlıları ile birlikte sürüngenler, örümcekler ve bir sürü farklı canlı türünü inceleyebilirsiniz.Bu gezinizi %30 indirimle taçlandırın! Hemen kampanya detaylarını inceleyin.

Grupanda iyi eğlenceler diler.

Kampanya detayları

Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır.

Axess’e özel 8 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Emaar Akvaryum gişesinden yapacağınız bilet alımınızda toplam tutar üzerinden %30 indirim sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Wings ve Free kartları dahildir. Neo banka kartı, ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.

Kampanya sadece Emaar Akvaryum gişesinden yapılacak tam fiyatlı bilet alımlarında geçerlidir. Kampanya süresince bir müşteri bir defa kampanyadan faydalanabilecektir. Tek seferde alınan bilet tutarının %30’u kadar indirim kazanılır. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Emaar Akvaryum’un diğer indirim, özel fiyatlı biletleri ve kampanyaları ile birleştirilemez, online biletlerde, dalış, besleme, doğumgünü vb. aktivite paketlerinde geçerli değildir.

Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda