E-hamal.com’dan 15 TL Worldpuan!

En efsane kampanyaların takipçisi Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni Bİr kampanya ile yeniden karşınızdayız!

World Mobil’e özel e-hamal.com’dan 15 Eylül – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak 150 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 15 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.

kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

World Mobil’e özel e-hamal.com’dan 15 Eylül – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak 150 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 15 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.

Her müşteri kampanya süresince kampanyadan maksimum bir kez yararlanabilecek olup, kampanya koşullarını sağladığı ilk harcamada 15 TL Worldpuan kazanacaktır.

Ayrıca, kampanya kapsamında Yapı Kredi kartları ile yapılacak 150 TL ve üzeri tek çekim alışverişe, alışveriş tutarının %15’i kadar tutar, e-hamal tarafından e-hamal kumbara hesabına bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere yansıtılacaktır.

15 TL Worldpuan kazanılabilmesi için alışveriş tutarının minimum 150 TL olması gereklidir, kumbara hesabına yansıtılan tutar ödeme anında sepet tutarına yansıtılmayacaktır.Kampanya kapsamındaki harcamalardan kargo bedeli alınmayacaktır.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir.Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.Kampanyaya Chippin üzerinden yapılan harcamalar dahil değildir.

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 6 Kasım 2019 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 17 Kasım 2019’dur. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Kasım 2019 tarihi itibariyle geri alınacaktır.

Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.

Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.

Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Yapı Kredi ve e-hamal.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda