e-Hamal.com’da 30 TL anında indirim ve 30 TL ParaPuan!

Grupanda’dan herkese merhaba!

CardFinans bireysel kredi kartınızla mayıs ayı boyunca e-Hamal.com‘dan tek seferde yapacağınız 165 TL ve üzeri ilk alışverişinize 15 TL anında indirim, ikinci 165 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL anında indirim ve 30 TL değerinde ParaPuan hediye!
*ParaPuan kampanyasına katılmak için EHAMAL yazıp, 2273’e gönderin.

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

01-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile http://www.e-hamal.com/ ‘dan tek seferde yapacağınız 165 TL ve üzeri ilk alışverişinize 15 TL anında indirim, ikinci 165 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL anında indirim ve 30 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde “EHAMAL” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, iptal, iade, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler Anında İndirim ve ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanılması durumunda ParaPuan geri alım tarihi (11.07.2019) geçmeden Artı Paket’in de, ödül kampanyasının da iptali gerçekleştirilemez.

Bireysel kredi kartı sahipleri Anında İndirim ve ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla en fazla 30 TL anında indirim ve en fazla 30 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

SMS ile kayıt olan müşterilerin 30 TL değerinde ParaPuan kazanabilmeleri için indirim sonrası geçerli olacak 2 adet 150 TL ve üzeri harcaması olması gerekmektedir.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar 10 Haziran 2019 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuan’lar 11 Temmuz 2019 tarihinde geri alınacaktır.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında  http://www.e-hamal.com/ ‘dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler  http://www.e-hamal.com/ ’un 0212 229 02 12 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.

QNB Finansbank A.Ş.’nin ve e-Hamal.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın