Duty Free Mağzalarında %15 indirim Kazanın!

Merhaba Grupanda’lı. Axess’le Atü Duty Free’de 250 TL ve üzeri alışveriş yap, yurt dışında yapacağın alışverişlerde 200 TL’ye kadar %15 indirimi kap.Detaylar aşağıda. Grupanda iyi yolculuklar ve alışverişler diler.

Kampanya detayları:

  • Axess’e özel 17 Ağustos – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Atatürk, Ankara, İzmir, Milas-Bodrum, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Atü Duty Free’den tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli harcamaya, aynı tarihler arasında yurt dışında yapacağınız alışverişlerde 200 TL’ye kadar %15 indirim sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz toplam indirim 200 TL ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “ATÜ” yazıp 4566’ya SMS göndermesi; axess.com.tr sitesinde yer alan kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonu ile veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olması gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.
  • Kampanyaya Axess, Wings, Free ve ticari kartlar dahildir. Neo banka kartı ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
  • Kazanılan indirimler 9 Ekim 2018 tarihinde ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
  • Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda