Doğalgaz Faturalarınızı 3 Taksit ile Ödeyin!

Grupanda’dan herkese merhaba! Doğalgaz faturalarınız yüksek geliyorsa ödemenizi taksitle yapın rahat rahat ödeyin. Akbank kanalları, doğalgaz kurumlarının vezneleri ve internet sitelerinden ödeyeceğin 100TL ve üzeri doğalgaz faturalarına 3 taksit fırsatı!

İlk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıkla!

Grupanda sıcak ve güneşli günler diler.

Kampanya detayları:

Kampanyaya; 1 Ocak – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri ve doğalgaz kurumlarının vezneleri ile internet sitelerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri tek seferlik ödemeler ile talimatlı doğalgaz ödemeleri dahildir.

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk ödemenizden önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklamanız gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Wings, Axess Business ve Wings Business asıl ve varsa bu kartlara bağlı ek kartlar faydalanabilecektir. Free ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.

Tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Şahıs şirketi sahipleri ise; bireysel ve ticari kartlarıyla kampanyaya katılabileceklerdir.

Bireysel Akbank kredi kartları ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödendiği tarihten kredi kartına ödeme yapılan tarihe kadar, aylık %2,25 (KKDF ve BSMV hariç) olacak şekilde, günlük olarak fatura ödeme faizi işletilecektir.

Ticari Akbank kredi kartları ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza %1,5 + 0,5 TL fatura ödeme ücreti yansıtılacaktır.

Kampanyadan çıkmak için IPTAL GAZ yazıp 4566’ya SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderilen gün ve sonrasında yapılan ödemeler taksitlendirilmez.

Kampanya katılımından önce yapılan işlemler taksitlendirilmez.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda