Doğalgaz Faturalarınıza Taksit Kampanyası

Kış geliyor! Soğuk havalar kapıdayken doğalgaz faturalarımız kabarmaya başladı bile. Yüksek faturalarınızı zorlanmadan 2 taksit halinde ödemenin yolu grupanda’dan geçer. istanbul gaz dağıtım a.ş. (igdaş) faturalarınızda, İgdaş veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştireceğiniz işlemlerinizi Bonus kartınız ile yapın, 2 taksit imkanından faydalanın.

Grupanda sıcacık günler diler.

Kampanya Detayları

Kampanyaya katılmadan önce yapılan Doğalgaz faturası ödemeleri kampanyaya dahil değildir.Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir.

Kampanya Garanti POS’larından gerçekleştirilen ödemeler için geçerlidir.Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card’lar, Bonus Business, Bonus Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, American Express Business, Easy ve Sanal Kart’lar dahildir.

Kampanya, Bonus American Express, American Express Card, Miles&Smiles American Express, Bonus Business American Express, American Express Business ve Miles&Smiles Business American Express için sadece İgdaş veznelerinden gerçekleştirilecek işlemlerde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilecek işlemlerde geçerli değildir.

Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin, kampanya katılım iptalleri için “IPTAL GAZ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.

Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise taksitlendirme yapılamayacaktır.

BonusFlaş ile katılım, sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir; firma yetkilisinin banka sisteminde kayıtlı firma cep telefonundan SMS gönderilmelidir.

Kampanyaya Deniz Bonus, ABank Bonus ve ABank Bonus Ticari Kart sahipleri dahildir. Kampanyaya katılmak için Deniz Bonus sahipleri 3280’e, ABank Bonus sahipleri 4055’e “GAZ” yazarak SMS göndermelidir.

Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Garanti Bankası’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.

harcamadan önce GAZ yazın 3340’a gönderin ya da BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın. Bonus Flexi, Flexi ve Bonus Genç ile katılmak için, İlk harcamadan önce EVET GAZ yazın, bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesi ile 3340’a gönderin ya da BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ15 Ekim 2018 – 31 Mayıs 2019

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın