Divarese Mağazalarında 50 TL Para Puan Kampanyası

Grupanda’dan merhaba! Klasik ayakkabıda öncü marka divarese mağazalarında yapacağınız aloşverişinizr 50 TL para Puan hediye! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında; Divarese mağazalarında ve divarese.com.tr’de 19-31 Aralık 2018 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişten Ocak 2019 sonuna kadar online hariç Divarese mağazalarında geçerli 50 TL değerinde ParaPuan kazanılacaktır.

Kampanya kapsamında; Divarese mağazalarında ve divarese.com.tr’de 19-31 Aralık 2018 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişten Ocak 2019 sonuna kadar online hariç Divarese mağazalarında geçerli 50 TL değerinde ParaPuan kazanılacaktır.

ParaPuan kampanyasından bir kişi bir kez, ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta yüklenecek olup, 31 Ocak 2019’a kadar kullanılabilecektir.

Divarese.com.tr’de yapılan alışverişlerden kazanılan ParaPuan’lar ertesi gün yüklenecektir.

Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Şubat 2019’da geri alınacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar sadece Divarese mağazalarında kullanılabilecek olup online alışverişlerde kullanılamayacaktır.

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Hopi’den yapılacak mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.

CardFinans Fix “Artı Paket” ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.

Artı pakete dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar artı paketten çıkış yapamamaktadır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.

Taksit kampanyası kapsamında, 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Divarese’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Divarese mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Divarese’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Divarese’nin 444 3 662 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda