Dijital Platformlarda %50 indirim Fırsatı

Merhaba grupanda sakinleri! App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Microsoft Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX harcamalarında %50 indirim kazanmanın yolu grupanda ‘ dan geçer. Hemen kampanyayı inleceleyin %50 indirim fırsatını kaçırmayın!

Grupanda indirimli günler diler.

Kampanya Detayları

CEPTETEBliysen, bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden yapabildiğin gibi oyun, müzik, dizi ve film harcamalarını da %50 indirimli yaparsın.

App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Microsoft Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX üzerinden CEPTETEB Kredi Kartınla yapacağın alışverişlerde %50 indirim kazanırsın.

Kampanyamız 01.02.2019 ile 31.12.2019 tarihleri arasında App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Microsoft Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX üzerinden CEPTETEB Kredi Kartı ile yapacağın harcamalarda geçerlidir.

Operatörler üzerinden faturalandırılan fizy üyeliklerinde yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya App Store ve Google Play üzerinden fizy uygulamasına CEPTETEB Kredi Kartı tanımlanarak yapılan işlemlerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 15 TL, yıllık olarak en fazla 100 TL kazanabilir.

CEPTETEB Kredi Kartı ile kampanya kapsamında yaptığın harcama, dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde CEPTETEB Kredi Kartı’na %50 indirim iadeni gerçekleştirir.

Kampanyamıza sanal kartlar dahil. CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir. Kendi adına hem ek kart hem ana kart sahibi isen yine toplamda en fazla aylık 15 TL, yıllık ise 100 TL indirim kazanabilirsin.

Kampanyadan yararlanmak için harcama yapmadan önceki CEPTETEB Kredi Kartı ekstrenin 1.000 TL ve üzerinde olması gerekmekte. TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsin.

TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda