CardFinans’ınızla Que’da 100TL indirim Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba!

CardFinans’ınızla Que mağazalarından 2 Nisan’a kadar yaz sezonundan tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik  7 taksitle!

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

İndirim kampanyası kapsamında, Que mağazalarında 25 Mart-2 Nisan tarihleri arasında CardFinans’ınızla yaz sezonundan tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL indirim uygulanacaktır.

İndirim, outlet mağazaları geçerli değildir.

İndirim Asics marka ayakkabılarda geçerli değildir.

İndirim kampanyası, taksit kampanyası dışında başka kampanyalarla birleştirilemez.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir.

Taksit kampanyası kapsamında, 31 Aralık 2018 tarihine kadar müşterinin talebi üzerine kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinde üye işyeri 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Que’nun tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Que mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Que’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Que’nun 444 3 662 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda