Morhipo’da 100 TL indirim Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 06-15 Mayıs tarihleri arasında Morhipo.com’dan tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL indirim*! Üstelik peşin fiyatına 9’a varan taksit firsatıyla!

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

İndirim kampanyası kapsamında, 06-15 Mayıs 2019 tarihleri arasında http://www.morhipo.com/ ‘dan tek seferde yapılacak peşin ya da taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişte 100 TL indirim fırsatı sunulacaktır.

İndirim, alisveriş tarihinden sonra kesilecek ilk ekstreye yansıyacaktır.

İndirim, sadece QNB Finansbank bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapılacak online işlemlerde geçerlidir.

ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan, bir müşteri bir kez yararlanabilir ve en fazla 100 TL indirim kazanabilir.

İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Morhipo.com’un sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi http://www.morhipo.com/ sitesinde bulabilirsiniz. QNB Finansbank A.Ş’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Morhipo.com‘dan yapılacak alımlarla ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayet için 0850 222 30 90 numaralı danışma hattından ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank A.Ş.’nin ve Morhipo.com’un; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda