Cardfinans ile Beymen Club’da Yüzde 70 indirim!

Grupanda’dan herkese merhaba!

CardFinans’ınızla Beymen Club veya Beymenclub.com’dan 18 Mart’a kadar sonbahar/kış sezonundan yapacağınız alışverişlerinizde ilk fiyat üzerinden size özel %70 indirim fırsatı! Üstelik 7 taksit ile!

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

İndirim kampanyası kapsamında, QNB Finansbank kartlarıyla Beymen Club veya www.beymenclub.com  ‘dan 12-18 Mart 2019 tarihleri arasında 2018 Sonbahar/ Kış sezonundan QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerinize anında ilk fiyat üzerinden %70 indirim uygulanacaktır.

İndirimin  www.beymenclub.com  ’da geçerli olabilmesi için sepet sayfasında indirim kuponu alanına CLUB170 indirim kodunun yazılması gerekmektedir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Beymenclub.com’dan alınan ürünün iadesi için fatura ile ürünün depoya gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya, taksit kampanyası dışında başka kampanyalarla birleştirilemez.

Taksit kampanyası kapsamında, 1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 7 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Beymen Club’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Beymen Club mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Beymen Club’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Beymen Club’ın 444 4 700 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda