Call of Duty®:WWII – İkinci Dünya Savaşı 163 TL’den —> Ücretsiz

Grupanda’dan herkese merhaba!Playstation 4 oyun konsollarında Call of Duty®:WWII oyunu kısa süreliğine ücretisiz oldu. Ülkrmizde en uygun fiyatı 163 TL!!  oyuna gitmek için tıklayınız.

Açıklama

PlayStation Plus üyesiyseniz bu içeriği ücretsiz olarak indirebilir ve aboneliğiniz sona erene kadar saklayabilirsiniz. Henüz üye değil misiniz? PlayStation Plus’a bugün katılın. 

Dijital sürüm aşağıdaki ekstra içeriği içermektedir: 1100 Call of Duty® puanları: WWII *

Call of Duty®, yeni nesil oyuncular için II. Dünya Savaşı’nı yeniden tanımlayan bir deneyim olan Call of Duty® ile köklerine dönüyor. Klasik Call of Duty® savaşını, arkadaşlık bağlarını ve dünyayı zulüm içinde birleştiren küresel bir güce karşı affedilmez savaş doğasını yaşayın.

Call of Duty®: WWII, üç oyun modu ile yeni nesil II. Dünya Savaşı deneyimini yaratır: Kampanya, Çok Oyunculu ve Zombiler. Kampanya ve muhteşem grafikleri oyuncuları Avrupa tiyatrosuna taşıyor. Multiplayer, klasik Call of Duty® koşu oyununa geri dönüşü işaret ediyor. Otantik silahlar ve geleneksel hızlı yangın söndürme eylemleri sizi İkinci Dünya Savaşı’na dayanan çok çeşitli yerlere sürükleyecektir.

İsteğe bağlı oyun içi satın almalar

Ağ Oynatıcıları TBC
HD Video Çıkışı 720p, 1080i, 0180p

Bu ürünü indirmek, PlayStation Network Hizmet Şartları’nın ve Yazılım Kullanım Koşullarımızın yanı sıra bu ürün için geçerli olan tüm ek koşulların kabulüne tabidir. Bu şartları kabul etmek istemiyorsanız, lütfen bu ürünü indirmeyin. Ek önemli bilgiler için lütfen Hizmet Şartları’na bakın.
Birden fazla PlayStation®4 sistemine indirmek için tek lisans ücreti. Birincil PS4’ünüzde kullanmak için PlayStation®Network’te oturum açmanıza gerek yoktur, ancak diğer PlayStation®4 sistemlerinde kullanmak için bunu yapmanız gerekir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri için Sağlık Bildirimlerini okuyun.
Kütüphane programları © Sony Interactive Entertainment Inc., Sony Interactive Entertainment Europe’un münhasır mülküdür. Yazılım Kullanım Koşulları geçerlidir. Tüm kullanım hakları için eu.playstation.com/legal adresine bakın.

* Teklif, Call of Duty®: WWII’nin Digital ve Digital Deluxe Standard sürümü için geçerlidir.

Daha fazla bilgi için www.callofduty.com adresini ziyaret edin.

© 2017 Activision Publishing, Inc. ETKİNLİK, GÖREV ÇAĞRISI ve GÖREV ÇAĞRI WWII, Activision Publishing, Inc’in ticari markalarıdır. Tüm diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın