Bowling’te Bir Oyun Alana ikincisi Bedava!

Merhaba bowling oynamayı severler. Bu kampanya grupanda ‘dan sizin için geliyor! Bir oyununuza bir oyun bedava kampanyası harika değil mi? Hemen vodafone avantaj cepte uygulamasını indirin kampanyayı kaçırmayın! Grupanda iyi eğlenceler diler.

Kampanya Şartları:

Kampanya kapsamında Pazartesi’den Perşembe’ye Atlantis Funny City’de 1 bowling oyunu alana 2. bowling oyunu hediye edilecektir.

Kampanya 31 Agustos 2018 tarihine kadar bowling bulunan tüm Atlantis Funny City salonlarında geçerlidir.

Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Avantaj Cepte ya da Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi Atlantis Funny City kasa görevlisine söylemeleri yeterlidir. Kasada şifre kontrolü yapılır ve başarılı sonuçlandığı takdirde indirim ve hediye uygulanır. Kampanya Şifreleri tek kullanımlıktır. Özel günlerde ve resmi tatillerde geçerli değildir.

Kampanyanın geçerli olduğu Atlantis Funny City noktaları; Kale Outlet Center, Mall of Istanbul AVM.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Atlantis Funny City’de ve Vodafone’da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda