Bonus’la Akaryakıt Alışverişinize 30 TL Puan Kampanyası

Grupanda’dan yeni yılın ilk kampanyası! Akaryakıt alışverişinizi Bonus Kartınızla yapın 30 TL bonus puanı kapın!Detaylar aşağıda.

Grupanda iyi seyahatler diler.

Bonus üyesi TOTAL istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 30 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 25 TL bonus kazanın.

BonusFlaş uygulamasında “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya TOTAL yazarak 3340’a sms atabilirsiniz.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET TOTAL yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.

Kampanya 1 Ocak – 15 Şubat 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Total istasyonlarında geçerlidir.

Kampanyada yapılan 4 defa 125 TL ve üzeri işlemler 25 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.

Kampanya müşteri bazındadır SMS ile katılanlar en fazla 25TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 30TL bonus kazanabilir.

Kazanılan bonus, 21 Şubat – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Total istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 28 Şubat sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 21 Şubat – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Total istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

Garanti Bonus’lar, Flexi, Money , diğer banka Bonus kartları (ING Bonus Business ve TEB Bonus Business Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

Paracard, ING Bonus Business ve TEB Bonus Business dahil değildir.

Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Kredi kartları ,Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.

BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “TOTAL” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Total istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET TOTAL yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.

Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.

Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.

Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Detaylar için http://www.bonus. com.tr ve www.demirorenpetrol. com.tr

Garanti Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda