N11’de BKM Ekspress – 11 TL İndirim Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba! Online alışverişin güvenilir adresi N11’de kampanya zamanı! 

BKM Express kampanyası nedir? Üyeler, 13 Şubat – 29 Mart 2019 tarihleri arasında, BKM Express ile n11.com üzerinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 11 TL indirim kazanıyor. Kampanyadan nasıl yararlanırım?

İndirimden yararlanabilmek için kupon kodunu n11.com web sitesi, mobil web sitesi veya n11 mobil uygulamasından tanımlayabilirsiniz. Kupon kodunu web’den tanımlamak için, Sepet > Kuponları Gör > Kupon Ekle alanına veya Hesabım > Kuponlarım sayfasındaki “Yeni Kupon Gir” kutusuna BKMEXPRESS11 yazılması gerekmektedir. Mobil uygulamadan tanımlamak için ise, Avantajlarım > Kupon Kodunu Girin bölümüne BKMEXPRESS11 yazılmalıdır.

Alışverişinizi yaptıktan sonra, Sepet adımında BKMEXPRESS11 kuponunu seçip ödemenizi BKM Express ile tamamlayabilirsiniz. Kupon seçildikten sonra sepet tutarından 11 TL otomatik olarak düşülecektir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kupon hesaba yüklendikten sonra 5 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan kupon hesaptan otomatik olarak silinecektir. Kampanyaya katılımda sınırlama var mı? Kampanyadan ilk 8.300 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur. Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya BKM Express üyesi bankaların kampanyaları hariç, n11.com’da yer alan diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Aynı üye/kişi kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Aynı kişinin farklı üyeliklerle kampanyadan faydalanmaya çalışmasının tespiti halinde üyelik iptal edilecektir. Yüklediğim kuponu bir kereden fazla kullanabilir miyim? Kupon kodu tek kullanımlıktır. İndirim kuponu hangi kategorilerde geçerli? Kupon, “Yatırımlık Altın & Gümüş”, “Süpermarket”, “Dijital Kodlar & Ürünler”, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat Kategorileri” hariç diğer tüm alışverişlerde geçerlidir. Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Alıcı, kupon kullandığı alışverişi geciken kargolama sonrası iptal veya tamamını iade ettiğinde, kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir.

Mağaza, alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.

 

Grupanda bol indirimli günler diler.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın