Bizim Toptan’da 75 TL Para Puan Kampanyası

Grupanda’dan herkese merhaba!

CardFinans’ınızla bizimtoptan.com.tr üzerinden 26 Ağustos – 8 Eylül arasında kampanyaya kayıt olup  belirli ürünler dışında tek seferde yapacağınız tek çekim 500 TL – 999 TL arası ilk alışverişinize 30 TL değerinde veya 1000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL değerinde ParaPuan! ParaPuan’lar 09 Eylül tarihinde yüklenecek olup, Ekim 2019 sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında TOPTAN yazıp 2273’e SMS gönderin!

Card Finans yapacağınız alışverişlerinizi tamamlamadan önce grupanda’yı ziyaret edin, Avantajlardan habersiz kalmayın! Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “TOPTAN” yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. 

Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir. 

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kartınıza 09 Eylül 2019’da yüklenecek, Ekim sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Kasım 2019’da geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır. 

Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ticari kartlar, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. 

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir. Artı paket ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.

Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında bizimtoptan.com.tr üzerinden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0 850) 969 62 96 numaralı müşteri ilişkileri hattına iletilebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın