Biletix’te %25, toplam 25 TL İndirim Kazanın!

En efsane kampanyaların takipçisi Grupanda’dan herkese merhaba! Yeni Bİr kampanya ile yeniden karşınızdayız!

 

1 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil aracılığıyla Biletix.com’dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

 

kampanya detayları aşağıda!

Grupanda iyi alışverişler diler.

Kampanya Detayları

 

-Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

-Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları ile biletix.com’dan yapılacak peşin ya da taksitli alışverişler dahildir.

-Kazanılan indirimler 8 Mayıs 2019 tarihinde kredi kartı ekstresine ya da banka kartınızın bağlı olduğu hesaba yansıtılacaktır.

-Kampanya kapsamında kazanılacak indirim tutarı müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı ya da banka kartı olması durumunda yansıtılacaktır.

-QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir.

-Biletix.com’dan alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri altından Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır. QR Kod’u okutmak için World Mobil’de Pay menüsünden veya Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altından QR Kod ile Ödemeyi seçerek QR okuyucunuzu açmanız yeterlidir.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın