Biletix.com’dan 25 TL indirim! Kampanyası

Kampanya ve indirimlerin efendisi ,bilgeler bilgesi Grupanda süper kampanyalar ve indirimler ile karşınızda!

Kampanya detayları aşağıda!

Grupanda avantajlı günler diler.

Biletix.com'dan 25 TL indirim! KampanyasıPin

1 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil aracılığıyla Biletix.com’dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

QR Kod ile Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

World Mobil İndir Kredi Kartı Başvurusu
Kampanya Koşulları
• Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL puan kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak tüm peşin alışverişler dahildir.

• Kampanyaya katılmak için Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Kampanya kapsamında mobil ödeme işlemi yapabilmek için World Mobil’de Pay menüsünde yer alan Mobil Ödeme’ye veya Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım sekmesine girerek istenilen kredi kartının mobil ödeme işlemine açılması gerekmektedir.

• Kazanılan puanlar 8 Ağustos 2019 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 19 Ağustos 2019’dur. Kullanılmayan puanlar 20 Ağustos 2019’da geri alınacaktır.

• Aynı gün içerisinde yapılan ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.

• Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir.

• Yurt dışında yapılan işlemler kampanya dahilinde değerlendirilmeyecektir.

• Mobil ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir.

• Kartınızı mobil ödemeye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya World Mobil’e giriş yapmanıza gerek yoktur. Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir. Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızı uyandırmanız (herhangi bir tuşuna basmanız) gerekebilir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda