Beta Ayakkabıda 50 TL Chip Para Kampanyası

Efsaneler efsanesi büyük usta Grupanda’dan herkese merhaba! Ayakkabı alışverişlerinizde 50 TL chip-para kazanmak dizinde hakkınız! Beta mağazalarında yapacağınız alışverişinize tam 50 TL chip-Para ! 6 taksitte cabası. Grupanda bol hediyeli günler diler.

Kampanya detayları:

1 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Beta’da seferde yapılacak ilk 350 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.

 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Ekim 2018 tarihine kadar Beta mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ekim 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyadan chip-para kazanımına sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir. Kazanılan chip-paralar sadece Beta mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess’e özel Beta’da 13 Temmuz – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında, 3 taksite +3 taksit ile 6 taksit sunulur. Kampanya BKM Express ile yapılan alışverişlerde de geçerlidir. Kampanyaya Axess, Free, Wings,Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kazanılan chip-paralar 15 Ekim 2018 tarihine kadar Beta mağazalarında kullanılabilecektir.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum yapın

  Grupanda