Beko ve Arçelik’te 2000 TL ve üzeri Alışverişlerde Çay Makinesi Kazanın!

Tüm çay severlerin dikkatine! Pratik bir şekilde çay demlemenin yolu Beko ve arçelikten geçer! Beyaz Eşya ihtiyacınızı Beko veya Arçelik mağazalarından satın alarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Bonus kartınız ile Beko veya Arçelik mağazalarından yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Çay makinesini bedavaya kapın! Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda keyifli çay saatleri diler.

Kampaya Detayları

Kampanya 01-31 Ekim 2018 arasında anlaşmalı Bonus üyesi Arçelik mağazalarında geçerlidir.

Hediye Çay Makinesi kampanyası anlaşmalı Bonus üyesi ARÇELİK mağazalarında tek seferde yapılan 2000 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.

K3280 Arçelik Çay Makinesi tavsiye edilen KDV dahil peşin fiyatı 229 TL’dir.
Hediye ürün slipte çıkan “ARÇELİK ÇAY MAKİNESİ KAZANDINIZ! MAĞAZADAN ALABİLİRSİNİZ” mesajıyla Arçelik mağazası tarafından kart hamiline teslim edilecektir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir.

Kampanyaya katılan kart sahiplerinin kampanya dahilinde yaptıkları alışverişlerde kampanya süresince en az 1 kez hediye kazanmış olması ve işlemin yapıldığı üye işyerinin kampanya anlaşmasına dahil olmaması durumunda kampanya kazanım slip mesajı çıkmayacaktır.

İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Çay Makinesi kazanan müşteriye teslimatıyla ilgili tüm sorumluluk ARÇELİK mağazasına aittir.

Arçelik Çay Makinesi kampanyası sanal web sitesi üzerinden yapılan satışlarda geçerli değildir.

Ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. 2.000TL baremi ödül kullanıldıktan sonraki alışveriş tutarı üzerinden dikkate alınacaktır.

Hediye Çay Makinesi kampanyasına; Bonus, Money, Flexi, Bonus Flexi, BonusGenç, American Express, Miles&Smiles kredi kartları dahildir.
Paracard, Sanal kartlar, Bonus Ticari Kartları, Miles&Smiles Ticari Kartları, American Express Ticari Kartları, BONUSNET Bankaları Bireysel Kartları ve BONUSNET Bankaları Ticari Kredi Kartları, Sanal POS ile yapılan alışverişler ve bonus kullanımları “Hediye Çay Makinesi” kampanyasına dahil değildir.

İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS’undan yapılmalıdır
Kampanya katılım ve kazanım koşulları Garanti Bankası tarafından her zaman tek taraflı olarak değiştirilebilir.

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır.

Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom (Avea) için 0,65TL,Turkcell için 0,85TL, Vodafone için 0,65TL’dir.Geri dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda