Axess’inle Hopi mobil ödemede 30 TL chip-para Kampanyası

Merhaba herkese iyi haftalar! Hopi ve axess işbirliği ile 30 TL chip para kazanın! Kartınızı hopi’ye ekleyin, ödemenizi yapın, chip paraları hemen kazanın!

Grupanda bol puanlı günler diler.

Kampanya Detayları

Ödemeni HOPİ’ye eklediğin Axess’inle yap, 17 Ocak – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında ilk 300 TL alışverişinde 30 TL chip-para kazan!

Kazanılan chip-paralar 15 Mart 2019 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business ve Altınyıldız Classics mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

Hopi üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile yapılacak mobil ödemelerde, Axess’e özel 17 Ocak – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacak ilk 300 TL alışverişe 30 TL chip-para kazanacaktır. Kampanya Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business ve Altınyıldız Classics mağazalarında geçerlidir. Mobil ödeme entegrasyonu olmayan bayilere ait mağazalar ve online alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-paralar 15 Mart 2019 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business ve Altınyıldız Classics mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Mart 2019 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya tek seferde yapılan tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya müşteri bazındadır, 1 müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilecektir.

Chip-para kampanyası için Hopi uygulaması içerisindeki Masterpass cüzdan uygulamasına Axess’in eklenmesi ve ödemenin Axess ile yapılması gerekir.

Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar chip-para kampanyasına dahil değildir.

Hopi uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Hopi ve Akbank T.A.Ş kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda