Axess ile Sevgililer Gününe Özel Blue Diamond’da 100 TL chip-para!

Sevgilier günü yaklaşıyor ve siz hangi hediyeyi alacağınızı düşünüyorsunuz. Siz düşüne durun axess kampanyayı patlatsın!Axess’e özel 1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında Blue Diamond’da ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL chip-para hediye! Kampanya detayları aşağıda.

Grupanda mutlu günler diler.

Kampanya detayları:

Kazanılan chip-paralar 15 Mart 2019 tarihine kadar Blue Diamond mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın

1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında kampanyaya dahil Blue Diamond mağazalarından yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL chip-para sunulmaktadır.

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank sanal kartları ve bu kartlara bağlı ek kartlar yararlanacaktır. Ticari Kartlar ve Bank’O Card Axess puan kampanyasına dahil değildir.

1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında ilk alışverişte kazanılan chip-para 15 Mart 2019 tarihine kadar Blue Diamond mağazalarında kullanılacaktır. Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, 15 Mart 2019 tarihine kadar kullanılacaktır. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Mart 2019 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya katılımı için harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya süresince,kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım,BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

Yorum yapın

Grupanda